1812Y0160123KFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y0160123KFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1812Y0160123KFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y0160123KFT
Številka dela 1812Y0160123KFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75684 pcs Podatkovni list 1812Y0160123KFT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 16V
Toleranca 0.012µF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca Boardflex Sensitive Ocene -
Polarizacija 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1812Y0160123KFT
Vodilni stil 0.098" (2.50mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
Razširjen opis 0.012µF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 1812