2220J2000334MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220J2000334MDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.33UF 200V X7R 2220
Podatkovni listi: 2220J2000334MDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220J2000334MDT
Številka dela 2220J2000334MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.33UF 200V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37733 pcs Podatkovni list 2220J2000334MDT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 200V
Toleranca 0.33µF Debelina (maks.) X7R (2R1)
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive Ocene AEC-Q200
Polarizacija 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 2220J2000334MDT
Vodilni stil 0.098" (2.50mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Stopnja napak -
Razširjen opis 0.33µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 0.33UF 200V X7R 2220