2225Y1K00100FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225Y1K00100FCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 2225
Podatkovni listi: 2225Y1K00100FCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225Y1K00100FCR
Številka dela 2225Y1K00100FCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20375 pcs Podatkovni list 2225Y1K00100FCR.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 2225Y1K00100FCR
Razširjen opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER 2225
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2225Y1K00100GCT
2225Y1K00100GCT
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 2225
Na zalogi: 24320 pcs
Prenesi: 2225Y1K00100GCT.pdf
RFQ
2225Y1000824KXR
2225Y1000824KXR
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 0.82UF 100V X7R 2225