ATMEGA168P-20MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA168P-20MUR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA168P-20MUR
Številka dela ATMEGA168P-20MUR Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33874 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) FLASH Napetost - razčlenitev 32-VQFN (5x5)
Serija AVR® ATmega RoHS Status Digi-Reel®
Povratni čas obnovitve (trr) 20MHz Zahteva Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Vrsta pomnilnika programa 16KB (8K x 16) Velikost pomnilnika programa I²C, SPI, UART/USART
Polarizacija 32-VFQFN Exposed Pad Druga imena 1611-ATMEGA168P-20MURDKR
Tip oscilatorja A/D 8x10b delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Operacijski sistem AVR Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca ATMEGA168P-20MUR
Razširjen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Podatki SRAM bajtov 512 x 8 Podatkovni pretvorniki 2.7 V ~ 5.5 V