ATMEGA48PV-10MMUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48PV-10MMUR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA48PV-10MMUR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN
Podatkovni listi: 1.ATMEGA48PV-10MMUR.pdf2.ATMEGA48PV-10MMUR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA48PV-10MMUR
Številka dela ATMEGA48PV-10MMUR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55708 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA48PV-10MMUR.pdf2.ATMEGA48PV-10MMUR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-VQFN (4x4)
Hitrost 10MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 4KB (2K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-VFQFN Exposed Pad
Druga imena ATMEGA48PV-10MMUR-ND
ATMEGA48PV-10MMURTR
ATMEGA48PV10MMUR
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 23
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 28-VQFN (4x4) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b