MIC5363-3.3YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5363-3.3YMT-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5363-3.3YMT-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LDO 3.3V 0.3A 6TMLF
Podatkovni listi: MIC5363-3.3YMT-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5363-3.3YMT-TR
Številka dela MIC5363-3.3YMT-TR Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC REG LDO 3.3V 0.3A 6TMLF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5308 pcs Podatkovni list MIC5363-3.3YMT-TR.pdf
Napetost / tok - izhod 1 325mA Napetost - Vhod Up to 5.5V
Napetost - razčlenitev 6-TMLF® (1.2x1.2) Serija -
RoHS Status Digi-Reel® Topologija regulatorja 300mA
Polarizacija 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® Druga imena 1611-MIC5363-3.3YMT-DKR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 0.225V @ 300mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MIC5363-3.3YMT-TR Frekvenca - preklop Positive Fixed
Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 300mA 6-TMLF® (1.2x1.2) Opis IC REG LDO 3.3V 0.3A 6TMLF
Trenutni - izhod 3.3V Tok - meja (min) 1
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC5363-3.3YMT-TR
MIC5363-3.3YMT-TR
Proizvajalci: Microchip Technology
Opis: IC REG LDO 3.3V 0.3A 6TMLF