MIC5504-1.8YM5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5504-1.8YM5-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5504-1.8YM5-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LDO 1.8V 0.3A 5SOT23
Podatkovni listi: MIC5504-1.8YM5-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5504-1.8YM5-TR
Številka dela MIC5504-1.8YM5-TR Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC REG LDO 1.8V 0.3A 5SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3995 pcs Podatkovni list MIC5504-1.8YM5-TR.pdf
Napetost / tok - izhod 1 400mA Napetost - Vhod 2.5 V ~ 5.5 V
Napetost - razčlenitev SOT-23-5 Serija -
RoHS Status Digi-Reel® Topologija regulatorja 300mA
Polarizacija SC-74A, SOT-753 Druga imena 1611-MIC5504-1.8YM5-DKR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 0.16V @ 300mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MIC5504-1.8YM5-TR Frekvenca - preklop Positive Fixed
Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 300mA SOT-23-5 Opis IC REG LDO 1.8V 0.3A 5SOT23
Trenutni - izhod 1.8V Tok - meja (min) 1