BZX384-C6V2/ZLX
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX384-C6V2/ZLX
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DIODE ZENER SOD323
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije BZX384-C6V2/ZLX
Številka dela BZX384-C6V2/ZLX Proizvajalec N/A
Opis DIODE ZENER SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5485 pcs Podatkovni list
Napetost - izolacija 10 Ohm Napetost - razčlenitev SC-76-2
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 300mW Polarizacija SC-76, SOD-323
Druga imena 934068954115 delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca BZX384-C6V2/ZLX Impedanca (Max) (Zzt) 6.2V
Razširjen opis Zener Diode 300mW ±5% Surface Mount SC-76-2 ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode 50nA @ 700mV Opis DIODE ZENER SOD323
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.1V @ 100mA