PZM2.7NB2,115
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PZM2.7NB2,115
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DIODE ZENER 2.7V 300MW SMT3
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PZM2.7NB2,115
Številka dela PZM2.7NB2,115 Proizvajalec N/A
Opis DIODE ZENER 2.7V 300MW SMT3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4852 pcs Podatkovni list
Napetost - izolacija 100 Ohm Napetost - razčlenitev SMT3; MPAK
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 300mW Polarizacija TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena 934045890115
PZM2.7NB2 T/R
PZM2.7NB2 T/R-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca PZM2.7NB2,115 Impedanca (Max) (Zzt) 2.7V
Razširjen opis Zener Diode 300mW ±2% Surface Mount SMT3; MPAK ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Konfiguracija diode 20µA @ 1V Opis DIODE ZENER 2.7V 300MW SMT3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.1V @ 100mA