50YXJ10MT15X11
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50YXJ10MT15X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50YXJ10MT15X11.pdf2.50YXJ10MT15X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50YXJ10MT15X11
Številka dela 50YXJ10MT15X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1160723 pcs Podatkovni list 1.50YXJ10MT15X11.pdf2.50YXJ10MT15X11.pdf
Toleranca 10µF Velikost zemljišča na površini 0.079" (2.00mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija YXJ
RoHS Status Tape & Box (TB) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 50V Paket / primer -
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 42mA @ 120Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca 50YXJ10MT15X11
Lifetime @ Temp. - Impedanca 1.5 Ohm
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Razširjen opis 10µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Aplikacije 5000 Hrs @ 105°C