SIT3807AI-C-28NG
SiTIMESiTIME
SIT3807AI-C-28NG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3807AI-C-28NG
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 2.8V 25PPM SMD
Podatkovni listi: 1.SIT3807AI-C-28NG.pdf2.SIT3807AI-C-28NG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3807AI-C-28NG
Številka dela SIT3807AI-C-28NG Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V 25PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32254 pcs Podatkovni list 1.SIT3807AI-C-28NG.pdf2.SIT3807AI-C-28NG.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Shell Style 2.8V
Serija SiT3807 RoHS Status Bulk
Ocene - Polarizacija 6-SMD, No Lead
Izhod - delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SIT3807AI-C-28NG Višina 0.031" (0.79mm)
Toleranca frekvence ±25ppm Stabilnost frekvence (skupaj) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Frekvenca - izhod 1 - Frekvenca - Center -
Razširjen opis 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 33mA Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V 25PPM SMD
Tok - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 33mA