15KPA45ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
15KPA45ATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15KPA45ATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.8V P600
Podatkovni listi: 15KPA45ATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15KPA45ATR
Številka dela 15KPA45ATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 45V 72.8V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60890 pcs Podatkovni list 15KPA45ATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.8V
Napetost - razčlenitev (min) 50.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 15KPA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial Druga imena 1655-1350-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
15KPA45C
15KPA45C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 45V 76.44V P600
Na zalogi: 17220 pcs
Prenesi: 15KPA45C.pdf
RFQ
15KPA45ATR
15KPA45ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 45V 72.8V P600