PRPC010SGAN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC010SGAN-M71RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRPC010SGAN-M71RC
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL R/A 10POS
Podatkovni listi: PRPC010SGAN-M71RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRPC010SGAN-M71RC
Številka dela PRPC010SGAN-M71RC Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100" SNGL R/A 10POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 303876 pcs Podatkovni list PRPC010SGAN-M71RC.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Brass Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.120" (3.05mm) Druga imena S9515E-10
S9515E-10-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 10 Število stikov Flash
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Številka izdelka proizvajalca PRPC010SGAN-M71RC Dolžina - objava (parjenje) -
Izolacijski material Gold Višina izolacije -
Lastnosti - Razširjen opis 10 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Opis CONN HEADER .100" SNGL R/A 10POS Trenutna ocena 3A per Contact
Tok - Max / Contact - Dolžina stika - post 0.318" (8.08mm)
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post Polybutylene Terephthalate (PBT)
Končna debelina - parjenje Gold Stopite v stik - konec Flash
Stik s koncem - parjenje 0.098" (2.50mm) Vrsta priključka Header, Breakaway