RG1608V-3570-B-T1
SusumuSusumu
RG1608V-3570-B-T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RG1608V-3570-B-T1
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 357 OHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: RG1608V-3570-B-T1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RG1608V-3570-B-T1
Številka dela RG1608V-3570-B-T1 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 357 OHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4533 pcs Podatkovni list RG1608V-3570-B-T1.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±5ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija RG
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RG1608V-3570-B-T1 Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 357 Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 357 OHM 0.1% 1/10W 0603 Premaz, tip ohišja Thin Film