RG3216P-2431-P-T1
SusumuSusumu
RG3216P-2431-P-T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RG3216P-2431-P-T1
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 2.43KOHM 0.02% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RG3216P-2431-P-T1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RG3216P-2431-P-T1
Številka dela RG3216P-2431-P-T1 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 2.43KOHM 0.02% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5674 pcs Podatkovni list RG3216P-2431-P-T1.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija RG
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RG3216P-2431-P-T1 Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 2.43k Ohm ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.02%