BRHL2518T1R0M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRHL2518T1R0M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BRHL2518T1R0M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.4A 71.5 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.BRHL2518T1R0M.pdf2.BRHL2518T1R0M.pdf3.BRHL2518T1R0M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BRHL2518T1R0M
Številka dela BRHL2518T1R0M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1UH 1.4A 71.5 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - razčlenitev 1007 (2518 Metric) Uporaba Unshielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Serija BR RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija 1007 (2518 Metric)
Druga imena 587-2774-2
LQ BRHL2518T1R0M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks Številka izdelka proizvajalca BRHL2518T1R0M
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Vrsta strojne opreme 1µH
Frekvenca - preskus 400MHz Frekvenca - Samozadostna 71.5 mOhm Max
Razširjen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 71.5 mOhm Max 1007 (2518 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Premer - ramena - Opis FIXED IND 1UH 1.4A 71.5 MOHM SMD
Čas zamude 1MHz DC Resistance (DCR) 2A
Trenutna ocena 1.4A Tok - nasičenost Ferrite
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BRH-025K
BRH-025K
Proizvajalci: Master Appliance Corp.
Opis: BRUSH HOLDER KIT, 230V (2), INCL
Na zalogi: 5105 pcs
Prenesi:
RFQ
BRHL2518T1R5M
BRHL2518T1R5M
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FIXED IND 1.5UH 1.1A 110.5 MOHM
Na zalogi: 640149 pcs
Prenesi: BRHL2518T1R5M.pdf
RFQ
744761133C
744761133C
Proizvajalci: Wurth Electronics
Opis: FIXED IND 33NH 600MA 200 MOHM