FBMH4525HM162NTV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
FBMH4525HM162NTV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FBMH4525HM162NTV
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN
Podatkovni listi: 1.FBMH4525HM162NTV.pdf2.FBMH4525HM162NTV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FBMH4525HM162NTV
Številka dela FBMH4525HM162NTV Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113027 pcs Podatkovni list 1.FBMH4525HM162NTV.pdf2.FBMH4525HM162NTV.pdf
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm) Serija FB
RoHS Status Digi-Reel® Ocene AEC-Q200
Polarizacija 1810 (4525 Metric) Druga imena 587-3840-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Številka izdelka proizvajalca FBMH4525HM162NTV Induktivnost @ Frekvenca 1.6 kOhm @ 100MHz
Višina (maks.) 0.110" (2.80mm) Varovalka Power Line
Filtriranje 130 mOhm Opis FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN
DC Resistance (DCR) (Max) 2A Dolžina kabla - neosvetljeni 1
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FBMH4525HM162NT
FBMH4525HM162NT
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN