Y00893K24000AR23R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y00893K24000AR23R
Proizvajalec / znamka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis izdelka RES 3.24K OHM 0.6W 0.05% RADIAL
Podatkovni listi: Y00893K24000AR23R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y00893K24000AR23R
Številka dela Y00893K24000AR23R Proizvajalec Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis RES 3.24K OHM 0.6W 0.05% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8145 pcs Podatkovni list Y00893K24000AR23R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.6W
Napetost - razčlenitev - Debelina (maks.) ±5ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Serija RNC90Y
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca Y00893K24000AR23R
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO's 2 Razširjen opis 3.24k Ohm ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.05% Opis RES 3.24K OHM 0.6W 0.05% RADIAL