Y14880R02000D4R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y14880R02000D4R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y14880R02000D4R
Proizvajalec / znamka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis izdelka RES SMD 0.02 OHM 0.5% 2W 3637
Podatkovni listi: Y14880R02000D4R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y14880R02000D4R
Številka dela Y14880R02000D4R Proizvajalec Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis RES SMD 0.02 OHM 0.5% 2W 3637 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6543 pcs Podatkovni list Y14880R02000D4R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 2W
Napetost - razčlenitev 3637 Debelina (maks.) ±15ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm) Serija CSM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 3637
delovna temperatura -65°C ~ 170°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca Y14880R02000D4R
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
FIFO's 4 Razširjen opis 0.02 Ohm ±0.5% 2W Chip Resistor 3637 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5% Opis RES SMD 0.02 OHM 0.5% 2W 3637