RC0805DR-0725R5L
YageoYageo
RC0805DR-0725R5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0805DR-0725R5L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 25.5 OHM 0.5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 1.RC0805DR-0725R5L.pdf2.RC0805DR-0725R5L.pdf3.RC0805DR-0725R5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0805DR-0725R5L
Številka dela RC0805DR-0725R5L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 25.5 OHM 0.5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.125W, 1/8W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RC
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RC0805DR-0725R5L Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 25.5 Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5%
Opis RES SMD 25.5 OHM 0.5% 1/8W 0805 Premaz, tip ohišja Thick Film