RT0402DRD0723K2L
YageoYageo
RT0402DRD0723K2L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0402DRD0723K2L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 23.2KOHM 0.5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RT0402DRD0723K2L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT0402DRD0723K2L
Številka dela RT0402DRD0723K2L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 23.2KOHM 0.5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4084067 pcs Podatkovni list RT0402DRD0723K2L.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.063W, 1/16W
Napetost - razčlenitev 0402 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RT0402DRD0723K2L Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 23.2k Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5%