RT0805BRC0724R9L
YageoYageo
RT0805BRC0724R9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0805BRC0724R9L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 24.9 OHM 0.1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: RT0805BRC0724R9L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT0805BRC0724R9L
Številka dela RT0805BRC0724R9L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 24.9 OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 484568 pcs Podatkovni list RT0805BRC0724R9L.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.125W, 1/8W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±15ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RT0805BRC0724R9L Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 24.9 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 24.9 OHM 0.1% 1/8W 0805 Premaz, tip ohišja Thin Film