SR1206KR-7W11RL
YageoYageo
SR1206KR-7W11RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR1206KR-7W11RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 11 OHM 10% 1/2W 1206
Podatkovni listi: SR1206KR-7W11RL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR1206KR-7W11RL
Številka dela SR1206KR-7W11RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 11 OHM 10% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1447891 pcs Podatkovni list SR1206KR-7W11RL.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serija SR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SR1206KR-7W11RL Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO's 2
Razširjen opis 11 Ohm ±10% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis RES SMD 11 OHM 10% 1/2W 1206 Premaz, tip ohišja Thick Film