1.5KA6.8AHE3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5KA6.8AHE3/54 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KA6.8AHE3/54
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC 1.5KA
Podatkovni listi: 1.5KA6.8AHE3/54.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KA6.8AHE3/54
Številka dela 1.5KA6.8AHE3/54 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC 1.5KA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118388 pcs Podatkovni list 1.5KA6.8AHE3/54.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 6.45V
Napetost - razčlenitev (min) 5.8V Napetost - razčlenitev 1.5KA
Tip Zener Serija Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 143A
Polarizacija DO-201AA, DO-27, Axial delovna temperatura -65°C ~ 185°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 1.5KA6.8AHE3/54 Opis TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC 1.5KA
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.5V Zmogljivost @ Pogostost -