1.5KE47CHE3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5KE47CHE3/54 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE47CHE3/54
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka TVS DIODE 38.1VWM 67.8VC 1.5KE
Podatkovni listi: 1.5KE47CHE3/54.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE47CHE3/54
Številka dela 1.5KE47CHE3/54 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 38.1VWM 67.8VC 1.5KE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4580 pcs Podatkovni list 1.5KE47CHE3/54.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.3V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 38.1V Napetost - razčlenitev 1.5KE
Tip Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 22.1A
Polarizacija DO-201AA, DO-27, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 1.5KE47CHE3/54 Opis TVS DIODE 38.1VWM 67.8VC 1.5KE
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 67.8V Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE47HE3/54
1.5KE47HE3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 38.1VWM 67.8VC 1.5KE
Na zalogi: 4258 pcs
Prenesi: 1.5KE47HE3/54.pdf
RFQ
1.5KE47HE3/73
1.5KE47HE3/73
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 38.1V 67.8V 1.5KE
Na zalogi: 5265 pcs
Prenesi: 1.5KE47HE3/73.pdf
RFQ
1.5KE47CAHE3_A/D
1.5KE47CAHE3_A/D
Opis: TVS DIODE 40.2V 64.8V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE47CAHE3_A/D.pdf
1.5KE47CARL
1.5KE47CARL
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 40.2VWM 84VC DO201
Prenesi: 1.5KE47CARL.pdf
1.5KE47CAHE3_A/C
1.5KE47CAHE3_A/C