293D105X0035B2TE3
Vishay Sprague
293D105X0035B2TE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 293D105X0035B2TE3
Proizvajalec / znamka: Vishay Sprague
Opis izdelka CAP TANT 1UF 35V 20% 1411
Podatkovni listi: 293D105X0035B2TE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 293D105X0035B2TE3
Številka dela 293D105X0035B2TE3 Proizvajalec Vishay Sprague
Opis CAP TANT 1UF 35V 20% 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 878657 pcs Podatkovni list 293D105X0035B2TE3.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 35V
Tip Molded Toleranca 1µF
Velikost zemljišča na površini - Paket naprave za dobavitelja B
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija TANTAMOUNT®, 293D
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1411 (3528 Metric)
Druga imena 718-1112-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Številka izdelka proizvajalca 293D105X0035B2TE3
Lifetime @ Temp. 5 Ohm Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.11mm)
Lastnosti General Purpose Razširjen opis 1µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 5 Ohm
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP TANT 1UF 35V 20% 1411