3KASMC43HE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
3KASMC43HE3/9AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3KASMC43HE3/9AT
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka TVS DIODE 43VWM 76.7VC DO214AB
Podatkovni listi: 3KASMC43HE3/9AT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3KASMC43HE3/9AT
Številka dela 3KASMC43HE3/9AT Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 43VWM 76.7VC DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5895 pcs Podatkovni list 3KASMC43HE3/9AT.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 47.8V
Napetost - razčlenitev (min) 43V Napetost - razčlenitev DO-214AB (SMCJ)
Tip Zener Serija Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 39.1A
Polarizacija DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 185°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 3KASMC43HE3/9AT Opis TVS DIODE 43VWM 76.7VC DO214AB
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 76.7V Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3KASMC43AHE3_B/H
3KASMC43AHE3_B/H
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Na zalogi: 79752 pcs
Prenesi: 3KASMC43AHE3_B/H.pdf
RFQ
3KASMC43AHM3_B/H
3KASMC43AHM3_B/H
Na zalogi: 99022 pcs
Prenesi: 3KASMC43AHM3_B/H.pdf
RFQ
3KASMC43AHE3_A/I
3KASMC43AHE3_A/I
Prenesi: 3KASMC43AHE3_A/I.pdf
3KASMC43HE3/57T
3KASMC43HE3/57T
Opis: TVS DIODE 43V 76.7V DO214AB
Prenesi: 3KASMC43HE3/57T.pdf
3KASMC43AHM3_A/H
3KASMC43AHM3_A/H
Prenesi: 3KASMC43AHM3_A/H.pdf
3KASMC43AHM3/57T
3KASMC43AHM3/57T
Prenesi: 3KASMC43AHM3/57T.pdf
3KASMC43AHM3_B/I
3KASMC43AHM3_B/I
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 43VWM DO214AB
Prenesi: 3KASMC43AHM3_B/I.pdf
3KASMC43AHE3_B/I
3KASMC43AHE3_B/I
Opis: TVS DIODE 43VWM DO214AB
Prenesi: 3KASMC43AHE3_B/I.pdf
3KASMC43AHE3_A/H
3KASMC43AHE3_A/H
Prenesi: 3KASMC43AHE3_A/H.pdf
3KASMC43AHM3_A/I
3KASMC43AHM3_A/I
Prenesi: 3KASMC43AHM3_A/I.pdf
3KASMC43HE3_A/H
3KASMC43HE3_A/H
Prenesi: 3KASMC43HE3_A/H.pdf
3KASMC43HE3_A/I
3KASMC43HE3_A/I
Prenesi: 3KASMC43HE3_A/I.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika