0.125-5-RP62
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0.125-5-RP62
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE DBL COATED GRAY 1/8"X 5YDS
Podatkovni listi: 0.125-5-RP62.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0.125-5-RP62
Številka dela 0.125-5-RP62 Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED GRAY 1/8"X 5YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21583 pcs Podatkovni list 0.125-5-RP62.pdf
Premer 0.13" (3.18mm) 1/8" Uporaba -
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm) Temperaturno območje 200°F (93°C) Max