0.875-5-RP16
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0.875-5-RP16
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE DBL COATED GRAY 7/8"X 5YDS
Podatkovni listi: 0.875-5-RP16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0.875-5-RP16
Številka dela 0.875-5-RP16 Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED GRAY 7/8"X 5YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4537 pcs Podatkovni list 0.875-5-RP16.pdf
Premer 0.88" (22.35mm) 7/8" Uporaba -
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0160" (16.0 mils, 0.406mm) Temperaturno območje 200°F (93°C) Max