1.5-20-467MP
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5-20-467MP
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 20YD
Podatkovni listi: 1.5-20-467MP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5-20-467MP
Številka dela 1.5-20-467MP Proizvajalec 3M
Opis TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 20YD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3745 pcs Podatkovni list 1.5-20-467MP.pdf
Premer 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Uporaba -
Debelina - nosilec, nosilec 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) Debelina - lepilo 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Debelina 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperaturno območje 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C)
Vrsta traku Adhesive Transfer Rok za začetek uporabe Date of Shipment
Rok uporabnosti 18 Months Serija 467MP
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 60' (18.3m) 20 yds
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva Clear
Backing, Carrier Polycoated Kraft Liner Lepilo Acrylic, 200MP
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE SPLICING BLUE 1 1/2"X 10YDS
Na zalogi: 4205 pcs
Prenesi: 1.5-10-8905.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE POLYETHYLENE 1 1/2"X5YD 5PK
Na zalogi: 3532 pcs
Prenesi: 1.5-3.9-5-5423.pdf
RFQ
1.5-20-SJ3000-BLK
1.5-20-SJ3000-BLK
Opis: RECLOSABLE FSTNR 1.5" X 20FT BLK
Prenesi: 1.5-20-SJ3000-BLK.pdf
Opis: TAPE INSUL AMBER 1 1/2"X 5YDS
1.5-20-468MP
1.5-20-468MP
Opis: TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 20YD
Prenesi: 1.5-20-468MP.pdf
Opis: TAPE ELECT AMBER 1 1/2"X 5YDS
1.5-100-8992C
1.5-100-8992C
Opis: TAPE INSUL GRN 1 1/2" DIA 100/RL
Prenesi:
Opis: TAPE ALUM FOIL SIL 1 1/2"X 5YDS
1.5-25-FMV02
1.5-25-FMV02
Opis: 1.5" X 25 YARDS
Prenesi: 1.5-25-FMV02.pdf
Opis: TAPE INSULATING GRN 1 1/2"X 18YD
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika