1.625-5-RP16
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.625-5-RP16
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE DBL COATED GRY 1 5/8"X 5YDS
Podatkovni listi: 1.625-5-RP16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.625-5-RP16
Številka dela 1.625-5-RP16 Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED GRY 1 5/8"X 5YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2815 pcs Podatkovni list 1.625-5-RP16.pdf
Premer 1.63" (41.28mm) 1 5/8" Uporaba -
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0160" (16.0 mils, 0.406mm) Temperaturno območje 200°F (93°C) Max
Vrsta traku Double Coated, Double Sided Rok za začetek uporabe Date of Shipment
Rok uporabnosti 24 Months Serija VHB™ RP16
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 15' (4.6m) 5 yds
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva Gray
Backing, Carrier Acrylic Foam Lepilo Acrylic
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE DBL COATED BLK 1 5/8"X 5YDS
Na zalogi: 1702 pcs
Prenesi: 1.625-5-5962.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE DBL COATED WHT 1 5/8"X 5YDS
Na zalogi: 1239 pcs
Prenesi: 1.625-5-4952.pdf
RFQ
1.625-5-RP62
1.625-5-RP62
Opis: TAPE DBL COATED GRY 1 5/8"X 5YDS
Prenesi: 1.625-5-RP62.pdf
1.625-5-RP25
1.625-5-RP25
Prenesi: 1.625-5-RP25.pdf
Proizvajalci: RAFI
Opis: LED PANEL IND RED 24V-28V IP40
Prenesi:
1.625-5-RP32
1.625-5-RP32
Prenesi: 1.625-5-RP32.pdf
1.625-5-4957F
1.625-5-4957F
Prenesi: 1.625-5-4957F.pdf
Proizvajalci: RAFI
Prenesi:
1.625-5-RP45
1.625-5-RP45
Prenesi: 1.625-5-RP45.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika