1.75-5-RP25
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.75-5-RP25
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS
Podatkovni listi: 1.75-5-RP25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.75-5-RP25
Številka dela 1.75-5-RP25 Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3333 pcs Podatkovni list 1.75-5-RP25.pdf
Premer 1.75" (44.45mm) 1 3/4" Uporaba -
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Temperaturno območje 200°F (93°C) Max