1000NS-CART
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1000NS-CART
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT
Podatkovni listi: 1000NS-CART.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1000NS-CART
Številka dela 1000NS-CART Proizvajalec 3M
Opis FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 7959 pcs Podatkovni list 1000NS-CART.pdf
Tip Silicone Informacije o odpremi -
Serija 1000NS Druga imena 00051115115356
1000NS-CART-ND
3M158266
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Fire Barriers Lastnosti Flame Retardant
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1000MD-1-003
1000MD-1-003
Proizvajalci: Talema
Opis: XFMR TOROIDAL MED GRADE 1000VA
Na zalogi: 711 pcs
Prenesi: 1000MD-1-003.pdf
RFQ
1001
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: MULTI-PURPOSE ELECTRICIAN'S TOOL
Na zalogi: 3369 pcs
Prenesi: 1001.pdf
RFQ
Proizvajalci: Talema
Opis: XFMR TOROIDAL 1000VA THRM PROTCT
Na zalogi: 578 pcs
Prenesi: 1000MD-1-004.pdf
1000MA
1000MA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: RF POWER TRANSISTOR
Na zalogi: 4040 pcs
Prenesi:
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
Prenesi: 1001-0-15-01-30-27-04-0.pdf
1001
Proizvajalci: Adafruit
Opis: WHITE 7-SEGMENT CLOCK DISPLAY
Proizvajalci: Mill-Max
1000NHG4G
1000NHG4G
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE SQUARE 1KA 500VAC RECT
Na zalogi: 109 pcs
Prenesi: 1000NHG4G.pdf
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: LEAD TEST BNC FEMALE MINI-HOOK
1000NS
1000NS
Proizvajalci: 3M
Opis: FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT
Prenesi: 1000NS.pdf
1000NS-PAIL
1000NS-PAIL
Proizvajalci: 3M
Na zalogi: 207 pcs
Prenesi: 1000NS-PAIL.pdf
1000MP
1000MP
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TRANS RF BIPO 5.3W 300MA 55FW
Prenesi: 1000MP.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika