102A0-6212PL
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 102A0-6212PL
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN MINI-D 100POS RECPT
Podatkovni listi: 1.102A0-6212PL.pdf2.102A0-6212PL.pdf3.102A0-6212PL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 102A0-6212PL
Številka dela 102A0-6212PL Proizvajalec 3M
Opis CONN MINI-D 100POS RECPT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10244 pcs Podatkovni list 1.102A0-6212PL.pdf2.102A0-6212PL.pdf3.102A0-6212PL.pdf
Tip - Prekinitev Solder
Serija 102, Mini D Ribbon (MDR) Druga imena 102A06212PL
JE150317418
Število vrstic 2 Število pozicij 100
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Flange Feature Insert, Threaded (M2.5); Latchblocks Lastnosti Shielded
natančen opis 100 Position Receptacle Connector Panel Mount, Through Hole Solder Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle
Slog konektorja Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.81MM
Na zalogi: 18056 pcs
Prenesi:
RFQ
102A0-M218PE
102A0-M218PE
Proizvajalci: 3M
Opis: MINI D RIBBON 100 CONTACT
Na zalogi: 3955 pcs
Prenesi:
RFQ
102A0-6212PC
102A0-6212PC
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN MDR RCPT 100POS VERT T/H
Prenesi: 102A0-6212PC.pdf
102A10029X
102A10029X
Proizvajalci: Conec
Opis: CONN 21POS FML SLDR DIN41617
Prenesi: 102A10029X.pdf
Proizvajalci: Conec
Opis: CONN 13POS FML SLDR DIN41617
Prenesi: 102A10019X.pdf
Opis: 31 POS FEMALE SOLDER DIN41617
102A-9
102A-9
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: 3-PHASE VOLTAGE MONITOR/ 190-4
Na zalogi: 556 pcs
Prenesi: 102A-9.pdf
102A0-6212VC
102A0-6212VC
Opis: CONN MINI D RCPT 100POS VERT T/H
Prenesi: 102A0-6212VC.pdf
1029C
1029C
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
Prenesi: 1029C.pdf
102A0-M218VE
102A0-M218VE
Opis: CONN MINI-D 100POS R/A RECPT
Prenesi: 102A0-M218VE.pdf
1029LC
1029LC
Opis: COVER BATTERY HOLDER
Prenesi: 1029LC.pdf
102A
102A
Na zalogi: 774 pcs
Prenesi: 102A.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika