11-50-3903-BLUE
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 11-50-3903-BLUE
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE DUCT CLOTH BLUE 11"X 50YDS
Podatkovni listi: 11-50-3903-BLUE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 11-50-3903-BLUE
Številka dela 11-50-3903-BLUE Proizvajalec 3M
Opis TAPE DUCT CLOTH BLUE 11"X 50YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1316 pcs Podatkovni list 11-50-3903-BLUE.pdf
Premer 11.00" (279.40mm) Uporaba -
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperaturno območje 200°F (93°C) Max