12-18-RP25
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12-18-RP25
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 18YDS
Podatkovni listi: 12-18-RP25.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 200 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 200 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12-18-RP25
Številka dela 12-18-RP25 Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 18YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 200 pcs Podatkovni list 12-18-RP25.pdf
Premer 0.50" (12.70mm) 1/2" Uporaba -
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Temperaturno območje 200°F (93°C) Max