15-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15-50-3903-BLACK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE DUCT CLOTH BLACK 15"X 50YDS
Podatkovni listi: 15-50-3903-BLACK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15-50-3903-BLACK
Številka dela 15-50-3903-BLACK Proizvajalec 3M
Opis TAPE DUCT CLOTH BLACK 15"X 50YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1092 pcs Podatkovni list 15-50-3903-BLACK.pdf
Premer 15.00" (381.00mm) Uporaba -
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperaturno območje 200°F (93°C) Max
Vrsta traku Duct Cloth Rok za začetek uporabe Date of Manufacture
Rok uporabnosti 18 Months Serija 3903
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 150' (45.7m) 50 yds
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva Black
Backing, Carrier Vinyl Lepilo Rubber
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
15-555
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SET SKT STD 1/2DR 12PT 15PC
Na zalogi: 583 pcs
Prenesi:
RFQ
15-50-3903-WHITE
15-50-3903-WHITE
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE DUCT CLOTH WHITE 15"X 50YDS
Na zalogi: 1014 pcs
Prenesi: 15-50-3903-WHITE.pdf
RFQ
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CONN 12POS 2.54MM HEADER VERT
Na zalogi: 70414 pcs
Prenesi: 15-47-7512.pdf
Opis: CONN 40POS 2.54MM HEADER VERT
Prenesi: 15-47-7640.pdf
15-500S-W
15-500S-W
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RING CIRC 6AWG #1/2 CRIMP
Prenesi: 15-500S-W.pdf
15-50-3903-BLUE
15-50-3903-BLUE
Opis: TAPE DUCT CLOTH BLUE 15"X 50YDS
Prenesi: 15-50-3903-BLUE.pdf
Opis: CONN HEADER 6POS .156 PWR SUPPLY
15-56-W
15-56-W
Opis: CONN RING CIRC 6AWG #5/16 CRIMP
Prenesi: 15-56-W.pdf
15-510
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SET SKT 1/2DR 30PC
Na zalogi: 195 pcs
Prenesi:
Opis: CONN HEADER 10POS .100 VERT GOLD
Opis: CONN HEADER 20POS .100 VERT GOLD
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika