155226-6203-RB
3M3M
155226-6203-RB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 155226-6203-RB
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 2MM 26POS VERT .155"
Podatkovni listi: 1.155226-6203-RB.pdf2.155226-6203-RB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 155226-6203-RB
Številka dela 155226-6203-RB Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 2MM 26POS VERT .155" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17370 pcs Podatkovni list 1.155226-6203-RB.pdf2.155226-6203-RB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija 1552 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 0 00 51111 16935 3
1552266203RB
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 26
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Višina izolacije 0.425" (10.80mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks
natančen opis Connector Header Through Hole 26 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 1.25A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.155" (3.94mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.150" (3.81mm) Stik s fino debelino - post 200.0µin (5.08µm)