2304-6121-TG
3M3M
2304-6121-TG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2304-6121-TG
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 4POS STR .230" GOLD
Podatkovni listi: 2304-6121-TG.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2304-6121-TG
Številka dela 2304-6121-TG Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 4POS STR .230" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 149280 pcs Podatkovni list 2304-6121-TG.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija 2300 Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.450" (11.43mm) Druga imena SE008012079
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Thermoplastic, Glass Filled Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)
Končna debelina - parjenje 10.0µin (0.25µm) Stopite v stik - konec Tin-Lead
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2304-6211-TP
2304-6211-TP
Proizvajalci: 3M
Opis: PIN STRIP HEADER 4 PIN STRAIGHT
Na zalogi: 506254 pcs
Prenesi: 2304-6211-TP.pdf
RFQ
2304-H
2304-H
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 18UH 17.2A 6 MOHM TH