2393-36MMX55M
3M3M
2393-36MMX55M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2393-36MMX55M
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE MASKING TAN 1.42"X 60YDS
Podatkovni listi: 2393-36MMX55M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2393-36MMX55M
Številka dela 2393-36MMX55M Proizvajalec 3M
Opis TAPE MASKING TAN 1.42"X 60YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3474 pcs Podatkovni list 2393-36MMX55M.pdf
Premer 1.42" (36.00mm) Uporaba Paint Masking, Automotive
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0076" (7.6 mils, 0.193mm) Temperaturno območje 325°F (163°C) - 30 minutes
Vrsta traku Masking Rok za začetek uporabe Date of Manufacture
Rok uporabnosti 12 Months Serija Scotch® 2393
Pakiranje Roll Druga imena 00021200713033
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 180' (55.0m) 60 yds
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva Tan
Backing, Carrier Crepe Paper Lepilo Rubber
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2394
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: ROUND SPACER #10 NYLON 1/2"
Na zalogi: 536656 pcs
Prenesi: 2394.pdf
RFQ
2393-48MMX55M
2393-48MMX55M
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE MASKING TAN 1.89"X 60YDS
Na zalogi: 3799 pcs
Prenesi: 2393-48MMX55M.pdf
RFQ
2392
Proizvajalci: SCS
Opis: CORD COIL DL R/A 3.4MM PLUG 10'
Prenesi:
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE MASKING TAN 15/16"X 60YDS
Prenesi: 2393-24MMX55M.pdf
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: MOUNTING ADAPTER
Prenesi: 23944-01.pdf
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: BOX ALUM BLUE 2.25"L X 1.13"W
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SIDE-PLATE, RIGHT
Na zalogi: 875 pcs
Prenesi:
Opis: ROUND SPACER #10 NYLON 3/8"
Opis: PLATE
Na zalogi: 388 pcs
Proizvajalci: SCS
Opis: CORD COIL DL R/A 3.4MM PLUG 20'
2392/POM
2392/POM
Prenesi: 2392/POM.pdf
Opis: BODY ASSEMBLY
Na zalogi: 280 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika