311-TAN-48MMX100M
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 311-TAN-48MMX100M
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE SEALING BOX TAN 48MMX100M
Podatkovni listi: 311-TAN-48MMX100M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 311-TAN-48MMX100M
Številka dela 311-TAN-48MMX100M Proizvajalec 3M
Opis TAPE SEALING BOX TAN 48MMX100M Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5104 pcs Podatkovni list 311-TAN-48MMX100M.pdf
Debelina - nosilec, nosilec 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) Debelina 0.0021" (2.1 mils, 0.053mm)
Termična odpornost Polypropylene Film Širina traku - maks 0.0011" (1.1 mils, 0.028mm)
Vrsta traku 32 ~ 50°F (0 ~ 10°C) Trak je vključen Box Sealing
Ščitenje 328' (100m) 109.3 yds Serija Scotch® 311
Velikost vijaka Acrylic RoHS Status Roll
Druga imena 00021200882906
311TAN48MMX100M
Materialna debelina 1.89" (48.00mm)
Številka izdelka proizvajalca 311-TAN-48MMX100M Opis TAPE SEALING BOX TAN 48MMX100M
Barva Tan Vrsta kabla Sealing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
311-P-10-5P-B-15
311-P-10-5P-B-15
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Na zalogi: 403 pcs
Prenesi:
RFQ
3110 BL001
3110 BL001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: HOOK-UP STRND 17AWG BLUE 1000'
Na zalogi: 4032 pcs
Prenesi: 3110 BL001.pdf
RFQ
3110
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: WASHER SHOULDER 1/4 NYLON
Na zalogi: 521162 pcs
Prenesi: 3110.pdf
311-P-10-5S-B-12
311-P-10-5S-B-12
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Na zalogi: 157 pcs
Prenesi:
3110
Proizvajalci: Adafruit
Opis: 0.56" 4-DIGIT 7-SEGMENT YELLOW