3365/50SF 100
3M3M
3365/50SF 100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3365/50SF 100
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 100'
Podatkovni listi: 1.3365/50SF 100.pdf2.3365/50SF 100.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 998 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3365/50SF 100
Številka dela 3365/50SF 100 Proizvajalec 3M
Opis CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 998 pcs Podatkovni list 1.3365/50SF 100.pdf2.3365/50SF 100.pdf
Žični merilnik 28 AWG Napetost 300V
Ščitenje Unshielded Serija 3365
Širina traku 2.500" (63.50mm) Debelina traku 0.035" (0.89mm)
Ocene UL Style 2651 Višina tona 0.050" (1.27mm)