3734-48MMX50M
3M3M
3734-48MMX50M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3734-48MMX50M
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE BOX SEALING 48MMX50M TAN
Podatkovni listi: 3734-48MMX50M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3734-48MMX50M
Številka dela 3734-48MMX50M Proizvajalec 3M
Opis TAPE BOX SEALING 48MMX50M TAN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5949 pcs Podatkovni list 3734-48MMX50M.pdf
Debelina - nosilec, nosilec 0.0009" (0.9 mils, 0.023mm) Debelina 0.0025" (2.5 mils, 0.064mm)
Termična odpornost Polypropylene Film Širina traku - maks 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm)
Vrsta traku - Trak je vključen Box Sealing - Printed
Ščitenje 164' (50.0m) 54.7 yds Serija Scotch® 3734
Velikost vijaka Rubber RoHS Status Roll
Druga imena 0 00 21200 72417 6
Materialna debelina 1.89" (48.00mm)