3801A/16-300
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3801A/16-300
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 300'
Podatkovni listi: 3801A/16-300.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 847 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 847 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
90 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3801A/16-300
Številka dela 3801A/16-300 Proizvajalec 3M
Opis CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 300' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 847 pcs Podatkovni list 3801A/16-300.pdf
Žični merilnik 26 AWG Napetost 300V
Ščitenje Unshielded Serija 3801A
Širina traku 0.800" (20.32mm) Debelina traku 0.039" (0.99mm)
Ocene UL Style 2651 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Druga imena 00051119913958
delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Število vodnikov 16 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 300.0' (91.44m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Black
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Izolacijska upornost 10 GOhm
Prva oznaka dirigenta - Lastnosti Zippable
natančen opis Flat Ribbon Cable Black 16 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 300.0' (91.44m) Conductor Strand 7 Strands / 34 AWG
Material dirigenta Copper, Tinned Vrsta kabla Flat Cable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3801A/20
3801A/20
Proizvajalci: 3M
Opis: ROUND 20 COND FLT CABLE BLK 300'
Na zalogi: 600 pcs
Prenesi:
RFQ
380200
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: BOX STEEL 35.98"L X 24.02"W
Na zalogi: 60 pcs
Prenesi:
RFQ
3802
Proizvajalci: Adafruit
Opis: TT MOTOR ALL-METAL GEARBOX
Na zalogi: 16069 pcs
Prenesi: 3802.pdf
3801A/09
3801A/09
Proizvajalci: 3M
Opis: CBL RIBN 9COND 0.050 BLACK 300'
Na zalogi: 1596 pcs
Prenesi: 3801A/09.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: BOX STEEL UNPAINTED 30"L X 20"W
Na zalogi: 69 pcs
Proizvajalci: Altech Corporation
Opis: BLOCK PWR DISTRIB 1POS
Prenesi: 38020.pdf
Opis: BOX STEEL 18.03"L X 15.04"W
Na zalogi: 88 pcs
Proizvajalci: FLIR
Opis: PASSIVE COMPONENT LCR METER
Na zalogi: 430 pcs
3801A/14
3801A/14
Opis: ROUND 9 COND FLT CABLE BLK 300'
Opis: BOX S STEEL 12.05"L X 12.05"W
Opis: BOX S STEEL 9.02"L X 5.98"W
Opis: BLOCK PWR DISTRIB 1POS
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika