3M 301+ CIRCLE-0.313"-2000
3M3M
3M 301+ CIRCLE-0.313
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3M 301+ CIRCLE-0.313"-2000
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE MASK YLW 5/16" DIA 2000/RL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 3M 301+ CIRCLE-0.313"-2000
Številka dela 3M 301+ CIRCLE-0.313"-2000 Proizvajalec 3M
Opis TAPE MASK YLW 5/16" DIA 2000/RL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7704 pcs Podatkovni list
Premer 0.31" (7.87mm) 5/16" dia Uporaba -
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0063" (6.3 mils, 0.160mm) Temperaturno območje 225°F (107°C) Max
Vrsta traku Masking Rok za začetek uporabe -
Rok uporabnosti - Serija 301+
Druga imena 3M 301+ CIRCLE-0.313"-2000-ND
3M301+CIRCLE-0.313"-2000
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva Yellow Backing, Carrier Crepe Paper
Lepilo Rubber
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3M 301+ CIRCLE-0.375
3M 301+ CIRCLE-0.375"-2000
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE MASK YLW 3/8" DIA 2000/RL
Na zalogi: 7234 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE MASK YLW 7/16" DIA 2000/RL
Na zalogi: 7572 pcs
Prenesi:
RFQ
3M 301+ 9
3M 301+ 9" X 9.25"-25
Opis: TAPE MASK YLW 9"X 9 1/4" 25/RL
3M 301+ 9.25
3M 301+ 9.25" X 9.25"-25