41.9MM-25.4MM-25-8810
3M3M
41.9MM-25.4MM-25-8810 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 41.9MM-25.4MM-25-8810
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka THERM PAD 41.9MMX25.4MM 1=25/PK
Podatkovni listi: 41.9MM-25.4MM-25-8810.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 41.9MM-25.4MM-25-8810
Številka dela 41.9MM-25.4MM-25-8810 Proizvajalec 3M
Opis THERM PAD 41.9MMX25.4MM 1=25/PK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3518 pcs Podatkovni list 41.9MM-25.4MM-25-8810.pdf
Uporaba - Tip Transfer Tape
Debelina 0.0098" (0.250mm) Termična odpornost -
Toplotna prevodnost 0.6 W/m-K Oblika Rectangular
Serija 8810 Okvir 41.90mm x 25.40mm
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Acrylic
natančen opis Thermal Pad White 41.90mm x 25.40mm Rectangular Adhesive - Both Sides Barva White