4936F-GRAY-1/2"X72YD
3M3M
4936F-GRAY-1/2
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4936F-GRAY-1/2"X72YD
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 72YDS
Podatkovni listi: 1.4936F-GRAY-1/2"X72YD.pdf2.4936F-GRAY-1/2"X72YD.pdf3.4936F-GRAY-1/2"X72YD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 670 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4936F-GRAY-1/2"X72YD
Številka dela 4936F-GRAY-1/2"X72YD Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 72YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 670 pcs Podatkovni list 1.4936F-GRAY-1/2"X72YD.pdf2.4936F-GRAY-1/2"X72YD.pdf3.4936F-GRAY-1/2"X72YD.pdf
Premer 0.50" (12.70mm) 1/2" Uporaba General Purpose
Debelina - nosilec, nosilec 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) Debelina - lepilo 0.0200" (20.0 mils, 0.508mm)
Debelina 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Temperaturno območje 200°F (93°C)
Vrsta traku Double Coated, Double Sided Rok za začetek uporabe Date of Shipment
Rok uporabnosti 24 Months Serija VHB™ 4936F
Pakiranje Roll Druga imena 00021200429958
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 216' (66.0m) 72 yds
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva Gray
Backing, Carrier Polyethylene Film Lepilo Acrylic
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4936F-3/4
4936F-3/4"X72YD
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE DBL COATED GRAY 3/4"X 72YDS
Na zalogi: 533 pcs
Prenesi: 4936F-3/4"X72YD.pdf
RFQ
4937
Proizvajalci: Inspired LED
Opis: CONN FLEX LED 5.5MM JACK 2PC
Na zalogi: 12685 pcs
Prenesi: 4937.pdf
RFQ
49376
Proizvajalci: Wiha
Opis: TWEEZER POINT EXTR FINE 7A 4.72"
Na zalogi: 4399 pcs
Prenesi: 49376.pdf
Proizvajalci: Wiha
Opis: TWEEZER POINTED FINE 5A 4.33"
4936F-3/4
4936F-3/4"X72YD SM PK
Proizvajalci: 3M
Na zalogi: 464 pcs
Prenesi: 4936F-3/4"X72YD SM PK.pdf
Opis: TWEEZER POINT EXTRA FINE 7 4.72"
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN HOUSING 10POS WHITE
Prenesi:
Opis: CONN HOUSING 10POS BLACK
Prenesi:
4936F(1
4936F(1"X72YD)
Opis: TAPE DBL COATED GRAY 1"X 72YDS
Na zalogi: 403 pcs
Prenesi: 4936F(1"X72YD).pdf
Opis: TWEEZER FLAT ROUNDED 2AB 4.72"
4936F-1
4936F-1"X72YD SM PK
Na zalogi: 321 pcs
Prenesi: 4936F-1"X72YD SM PK.pdf
4936F-1/2
4936F-1/2"X72YD SM PK
Opis: TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 72YDS
Na zalogi: 591 pcs
Prenesi: 4936F-1/2"X72YD SM PK.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika