5-CN3490-1.5
3M3M
5-CN3490-1.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5-CN3490-1.5
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE FABRIC COPPER CIRCULAR 5/PK
Podatkovni listi: 5-CN3490-1.5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5-CN3490-1.5
Številka dela 5-CN3490-1.5 Proizvajalec 3M
Opis TAPE FABRIC COPPER CIRCULAR 5/PK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5640 pcs Podatkovni list 5-CN3490-1.5.pdf
Premer 1.500" (38.10mm) Tip Shielding Sheet
Debelina - na splošno 0.002" (0.06mm) Oblika Circular