81100-M50203
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 81100-M50203
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 100POS R/A 4R SHORT
Podatkovni listi: 81100-M50203.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 81100-M50203
Številka dela 81100-M50203 Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 100POS R/A 4R SHORT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5370 pcs Podatkovni list 81100-M50203.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija 810 Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 05111165270
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic -
Število naloženih pozicij All Število pozicij 100
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.310" (7.87mm) Barva izolacije Natural
Ingress Protection - Lastnosti Board Lock
Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks, Short natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 100 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 0.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.140" (3.56mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 30.0µin (0.76µm)
Stopite v stik - konec Tin-Lead Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
81100-660C08-RB
81100-660C08-RB
Proizvajalci: 3M
Opis: 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 100 CONT
Na zalogi: 4774 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Dialight
Opis: IND PRESS TO TEST DIM RED TRANSP
Na zalogi: 5820 pcs
Prenesi: 8110332500.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: HINGE PIN
Prenesi:
81100-M00203-RB
81100-M00203-RB
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD
Prenesi: 81100-M00203-RB.pdf
81100-M20203
81100-M20203
Proizvajalci: Dialight
Opis: IND PRESS TO TEST DIM GRN TRANSP
Na zalogi: 942 pcs
Prenesi: 81100-M00203.pdf
81101
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: EXT 1/4DR 2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB
Prenesi: 81100000005.pdf
81100-660C08
81100-660C08
81100-660C07-RB
81100-660C07-RB
Opis: CONN HEADER 100POS STR LONG SMD
Prenesi: 81100-660C07-RB.pdf
Proizvajalci: FLIR
Opis: FLIR AERIAL IR GIMBAL 7.5 MM (30
Na zalogi: 9 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika