82M-180-P-A
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 82M-180-P-A
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN TERM PIN 14-16AWG CRIMP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 82M-180-P-A
Številka dela 82M-180-P-A Proizvajalec 3M
Opis CONN TERM PIN 14-16AWG CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 224610 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 14-16 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Male, Pin (Plug) Serija -
Pakiranje Bulk Druga imena 00051138981617
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Vinyl
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 0.850" (21.59mm)
Dolžina - sod 0.190" (4.83mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer izolacije 0.170" (4.32mm) Izolacija Non-Mating End Insulated
Lastnosti Butted Seam Premer - cev 0.180" (4.57mm)